Dziki Kieł

Dlaczego Dziki Kieł

"DZIKI KIEŁ", ponieważ nasze rękodzielnicze wyroby z poroża jelenia w większości pochodzą z natury. Każda z rzeczy którą możesz kupić w tym sklepie ma w sobie pierwiastek dzikości pradawnej kniei.

Poroże wykorzystywane w naszej pracowni pochodzi ze zrzutów, LEGALNIE znalezionych w lesie prywatnym, lub jest legalnie odkupione od kół łowieckich. ( Zrzuty to poroże jelenia lub sarny, które raz do roku gubią samce tych gatunków. Na wiosnę poroże gubią jelenie, końcem jesieni i początkiem zimy sarny.)

Nie ucierpiało z tego powodu żadne zwierzę!!!

Każdy nóż myśliwski w zestawie posiada pokrowiec.

Każdy nowo powstały przedmiot w tej pracowni, posiada niepowtarzalną duszę, gdyż został ręcznie wykonany z materiałów wytworzonych przez naturę. Nasze produkty to nie tylko wyroby z poroża, ale również ręcznie grawerowane szkło takie jak kieliszki, kufle czy szklanki, ręcznie robione noże myśliwskie gadżety z poroża i wiele innych. materiałów wytworzonych przez naturę. Nasze produkty to nie tylko wyroby z poroża, ale również ręcznie grawerowane szkło takie jak kieliszki, kufle czy szklanki.

Dziki Kieł Wyroby z poroża

Unikalne wykonanie

Wszystkie oferowane przez nas produkty z poroża są unikalne, ponieważ są robione ręcznie i często na zamówienie.

Pasja tworzy profesjonalizm...

... a profesjonalizm tworzy jakość. Nasze wyroby z poroża tworzone są z pasją, co przekłada się na bardzo dużą staranność wykonania.

Wedle Twojego życzenia

Jako pracownia rzemieślnicza wykonujemy przedmioty na zamówienie klienta. Możesz spersonalizować swoje gadżety z poroża, dodać grawer, a my wykonamy go dla Ciebie!

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów