Produkty

Maczeta myśliwska

390.00 zł

Solidna Maczeta Myśliwska zakończona uchwytem z naturalnego poroża! Maczeta myśliwska wykonana jest z niezwykle ostrej stali nierdzewnej.

Maczeta z poroża jelenia cechuje się ostrzem o niezwykłym  kształcie oraz piłą w górnej części ostrza. Maczeta ręcznie wykonana z poroża jest bardzo solidna i trwała. Poroże jelenia to bardzo trwały, funkcjonalny i piękny materiał. Uchwyt wykonany z poroża idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni, doskonale współpracując z ruchami ręki. Maczeta jest grawerowana: na uchwycie maczety można umieścić spersonalizowany napis.

Wymiary: Długość ostrza: 30 cm, Szerokość ostrza: 5,5 cm, Długość uchwytu około 18 cm.

Maczeta jest dodatkowo wyposażona w pokrowiec.

Ilość
Opis produktu

Solidna Maczeta Myśliwska zakończona rękojeścią z naturalnego poroża !! Maczeta myśliwska jest wykonana z bardzo ostrej stali nierdzewnej.

Maczeta z poroża jelenia posiada ostrze o przyciągającym wzrok kształcie, oraz piłę w górnej części ostrza. Maczeta handmade z poroża została wykonana bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły.  Poroże jelenia jest bardzo trwałym, funkcjonalnym i pięknym materiałem. Rękojeść z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni, idealnie współgrając z ruchami ręki. Maczeta grawerowana: na rękojeści maczety jest możliwość umieszczenia spersonalizowanego napisu.

Wymiary: Długość ostrza: 30cm,  Szerokość ostrza: 5,5 cm,  Długość rękojeści około 18cm.

Maczeta w zestawie posiada pokrowiec

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów