Produkty

Maczeta Żbik

585.00 zł

   Profesjonalna maczeta Żbik o wyjątkowo solidnej konstrukcji, która sprawi, że dasz sobie radę nawet w najcięższych warunkach. Maczeta myśliwska to narzędzie masywne, które jest idealne do karczowania lub rąbania. To doskonałe rozwiązanie dla ludzi lasu, dla których zawsze jest coś do pokarczowania. Grubość zakrzywionego ostrza wynosi 6 mm. Szerokość u nasady 47mm, szerokość końca noża 45 mm. Ostrze wykończone jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo, rękojeść maczety myśliwskiej wykonana jest z NATURALNEGO Poroża. Maczeta Żbik, to autorskie rozwiązanie oraz wykończenie. Została wykonana w całości ręcznie, w zestawie znajduje się skórzany pokrowiec.

Ilość
Opis produktu

 Profesjonalna maczeta Żbik o wyjątkowo solidnej konstrukcji. 

Maczeta myśliwska jest ciężka i masywna co sprawia że idealnie nadaje się do karczowania lub rąbania drewna. Ostrze które jest grubości 6 mm, o zakrzywionym kształcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo rękojeść maczety myśliwskiej została wykonana z NATURALNEGO Poroża. Maczeta Żbik została w całości ręcznie wykonana, w zestawie znajduje się skórzany pokrowiec.

Wymiary:

  • Długość całkowita: 480 mm
  • Długość głowni: 230 mm
  • Szerokość głowni: 47 mm
  • Grubość głowni: 5,8 mm
  • Materiał głowni: stal nierdzewna 
  • Materiał rękojeści: Poroże
  • Pokrowiec: tak, skóra
STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów