Produkty

Nóż Finka N3

195.00 zł

Nóż z poroża został wykonany solidnie i z dbałością o szczegóły.  Nóż myśliwski jest dedykowany do najcięższych prac, ostrze finki jest wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

  • SKU:FN3
  • Kategoria: Noże
Ilość
Opis produktu

Profesjonalny prezent dla prawdziwego mężczyzny. Ostrze noża myśliwskiego posiada wyjątkowy wzór pozostawiony po młocie którym był kuty. Górna część noża (głowni) została oksydowana co nadaje całemu nożu   charakteru. Nóż z poroża został wykonany solidnie i z dbałością o najmniejszy szczegół.  Nóż myśliwski jest dedykowany do najcięższych prac, ostrze finki jest wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ręcznie wykonana rękojeść noża myśliwskiego Finka N3 jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus ). Poroże jest bardzo trwałym funkcjonalnym i pięknym materiałem.

Rękojeść z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski  Finka N3 z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

Długość ostrza: 12,5 cm

szerokość : 2cm

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów