Produkty

Nóż Grandel

285.00 zł

Przemyślany prezent dla każdego.
GRATIS skórzane etui!!!
Ostrze tnące dla prawdziwego mężczyzny. Ostrze noża myśliwskiego „GRANDEL 2+”  posiada wytrawiony wzór jelenia w stali. Nóż myśliwski z poroża wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz zachowanie nożaw czystość.
Profesjonalny nóż zostało zaprojektowany z największą starannością. Ostrze myśliwskie z poroża przeznaczone jest do najtrudniejszych zadań!! Personalizowane ostrze myśliwskie idealnie nadaje się na prezent. Nóż myśliwski jest wykonany ręcznie.
Nóż myśliwski jest idealny dla każdego mężczyzny, partnera, rodzica, myśliwego, ale jest odpowiedni również dla zwolenników survivalizmu i dzikiej przyrody. Ostrze z poroża to idealne połączenie surowej wspaniałości stali z naturalnym pięknem poroża.

Ilość
Opis produktu

Profesjonalny prezent dla każdego. PRODUKT PREMIUM

SKÓRZANY FUTERAŁ GRATIS!!!

Profesjonalny nóż dla prawdziwego mężczyzny. Nóż finka myśliwska. Ostrze noża myśliwskiego "GRANDEL 2+" posiada wyjątkowy grawer trawiony w stali. Nóż myśliwski z poroża jelenia posiada ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej co w znacznym stopniu pomaga utrzymać nóż w czystości oraz w dobrym stanie przez długie lata.

Nóż myśliwski z poroża został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół.  Nóż myśliwski z poroża handmade jest dedykowany do najcięższych prac!!. Nóż myśliwski grawerowany jest zawsze udamy prezentem. Ręcznie robiony nóż myśliwski jest zrobiony z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego (Cervus Elephus). Poroże jest bardzo trwałym, funkcjonalnym i pięknym materiałem.  Nóż finka myśliwska to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego jest idealny również dla fanów survivalu i bushcraftu. Nóż z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża.

PERSONALIZACJA: Nóż myśliwski grawerowany, każdy z naszych produktów możesz spersonalizować grawerowanym napisem Kute noże, noże myśliwskie ręcznie robione, noże grawerowane, nóż z grawerem, nóż z rogu, nóż myśliwski kuty

Wymiary: Długość ostrza: 12,5 cm, szerokość : 3cm

 

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów