Produkty

Nóż Hunter

290.00 zł

Ręcznie Robiony Nóż  Profesjonalny prezent.

Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego mężczyzny, chłopaka, męża, ojca, myśliwego, a także doskonały wybór dla fanów survivalu. Ostrze noża myśliwskiego wykonane z poroża jelenia szlachetnego ma unikalny kształt, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas pracy w leśnych zaroślach. Nóż survivalowy / noż bushcraftowy posiada duże, wyprofilowane ostrze, które nadaje całemu nożowi myśliwskiemu Wyjątkowy dresing. Nóż z poroża został dobrze wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Ręcznie robione noże myśliwskie przeznaczone są do najtrudniejszych zadań, takich jak rąbanie drewna na ognisko czy łowienie ryb. Ostrze noża myśliwskiego z poroża wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co pomaga utrzymać nóż w czystości i dobrym stanie przez wiele lat. Ręcznie robiony nóż Hunter N3 (rękojeść) wykonany jest z naturalnego poroża jelenia szlachetnego (Cervus Elephus).

Poroże jelenia to materiał niezwykle trwały, funkcjonalny i piękny. Nóż myśliwski z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski Hunter z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża.

Ilość
Opis produktu

Nóż HandMade

Profesjonalny nóż. Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego jest idealny również dla fanów surwiwalu. Ostrze noża myśliwskiego z poroża typu hunter posiada wyjątkowy kształt pomagający w leśnym gąszczu. Nóż survivalowy /  nóż do bushcraftu posiada duże profilowane ostrze co nadaje całemu nożu myśliwskiemu silny charakter. Nóż z poroża został wykonany solidnie i z dbałością o szczegóły. Nóż myśliwski handmade jest dedykowany do najcięższych  prac takich jak krzesanie drewna na ognisko czy sprawianie ryby.  Nóż myśliwski z poroża jelenia posiada ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej co w znacznym stopniu pomaga utrzymać nóż w czystości oraz w dobrym stanie przez długie lata. Ręcznie wykonany nóż (rękojeść) Hunter N3 jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus ). Poroże jest bardzo trwałym funkcjonalnym i pięknym materiałem.

Nóż myśliwski z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski Hunter z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

  • Długość ostrza: 18,5 cm
  • szerokość : 3,5cm
STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów