Produkty

Nóż Hunter

290.00 zł

  • SKU:Hunter
  • Kategoria: Noże
Ilość
Opis produktu

Nóż Hand Made

Profesjonalny prezent dla prawdziwego mężczyzny. Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego jest idealny również dla fanów surwiwalu. Ostrze noża myśliwskiego typu hunter posiada wyjątkowy kształt pomagający w leśnym gąszczu. Nóż surwiwalowy /  myśliwski posiada duże profilowane ostrze co nadaje całemu nożu myśliwskiemu silny charakter. Nóż z poroża został wykonany solidnie i z dbałością o szczegóły. Nóż myśliwski jest dedykowany do najcięższych  prac takich  jak krzesanie drewna na ognisko czy sprawianie ryby,  ostrze huntera jest wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ręcznie wykonana rękojeść noża myśliwskiego Hunter N3 jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus ). Poroże jest bardzo trwałym funkcjonalnym i pięknym materiałem.

Rękojeść z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski Hunter z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

  • Długość ostrza: 18,5 cm
  • szerokość : 3,5cm
STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów