Produkty

  • Promocja

Nóż Myśliwski Pies

235.00 zł 215.00 zł

PRODUKT LUKSUSOWY
Świetny męski nóż z poroża — dla zawodowych myśliwych. Nóż myśliwski w kształcie finki. Nóż myśliwski PIES posiada specjalny grawer umieszczony w stali na ostrzu. Nóż myśliwski z poroża jelenia z wysokiej jakości ostrzem ze stali nierdzewnej, które znacznie ułatwia utrzymanie noża w czystości i zachowanie go w dobrym stanie przez wiele lat.
Szczegóły zostały starannie zaplanowane podczas wykonywania noża myśliwskiego z poroża. Ręcznie robiony nóż myśliwski przeznaczony do ciężkiej pracy! Nie ma nic lepszego niż grawerowany nóż myśliwski w prezencie. Ręcznie robiony nóż PIES wykonany jest z naturalnego poroża jelenia szlachetnego (Cervus Elephus) – które jest bardzo trwałym, funkcjonalnym i pięknym materiałem.
Idealny prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca i myśliwego oraz dziewczyny; nóż poroża jest preferowanym wyborem przez fanów survivalu i bushcraftu, ponieważ łączy w sobie surowy majestat stali z naturalnym pięknem poroża.

 

Ilość
Opis produktu

EKSKLUZYWNY PRODUKT PREMIUM

Profesjonalny nóż z poroża dla prawdziwego mężczyzny. Nóż finka myśliwska. Nóż myśliwski "PIES” posiadana na ostrzu wyjątkowy grawer trawiony w stali. Nóż myśliwski z poroża jelenia posiada ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej co w znacznym stopniu pomaga utrzymać nóż w czystości oraz w dobrym stanie przez długie lata. Nóż myśliwski z poroża został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół.  Nóż myśliwski handmade jest dedykowany do najcięższych prac!!. Nóż myśliwski grawerowany jest zawsze udamy prezentem. Ręcznie robiony nóż finka jest wykonany z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego (Cervus Elephus). Poroże jest bardzo trwałym, funkcjonalnym i pięknym materiałem. Nóż finka myśliwska to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego oraz dziewczyny, jest idealny również dla fanów survivalu i bushcraftu. Nóż z poroża jest idealnym połączeniem surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża. PERSONALIZACJA: Nóż myśliwski grawerowany, każdy z naszych produktów możesz spersonalizować grawerowanym napisem.

Kute noże noże myśliwskie ręcznie robione noże grawerowane noże z grawerem , nóż z rogu, nóż myśliwski kuty ręcznie robione noże myśliwskie

Wymiary:

Długość ostrza: 13 cm

szerokość : 2,5 cm

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów