Produkty

Nóż Myśliwski z Grawerem Jelenia

245.00 zł

Nóż myśliwski poroża został wykonany z precyzją na każdym poziomie. Ten ręcznie robiony nóż myśliwski jest przeznaczony do najcięższych prac — grawerowany nóż myśliwski zawsze będzie doskonałym prezentem. Ręcznie robiony nóż Finka wykorzystuje naturalne poroże jelenia szlachetnego (Cervus Elephus). Poroże to rzeczywiście bardzo trwały, funkcjonalny i piękny materiał!

Nóż myśliwski z poroża został wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły. Grawerowany nóż myśliwski to zawsze świetny prezent! Ręcznie robiony nóż Finka wykonany jest z naturalnego poroża jelenia szlachetnego (Cervus Elephus). Poroże to bardzo trwały, funkcjonalny i piękny materiał – ręcznie robiony nóż myśliwski przeznaczony jest do ciężkiej pracy!

PERSONALIZACJA: Nóż myśliwski grawerowany, każdy z naszych produktów możesz spersonalizować grawerowanym napisem.

 

Ilość
Opis produktu

EKSKLUZYWNY PRODUKT PREMIUM

SKÓRZANY FUTERAŁ GRATIS!!!

Profesjonalny nóż z poroża dla prawdziwego mężczyzny. Nóż finka myśliwska. Nóż myśliwski "JELEŃ” posiadana na ostrzu wyjątkowy grawer trawiony w stali. Nóż myśliwski z poroża jelenia posiada ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej co w znacznym stopniu pomaga utrzymać nóż w czystości oraz w dobrym stanie przez długie lata.

Nóż myśliwski z poroża został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół.  Nóż myśliwski handmade jest dedykowany do najcięższych prac!!. Nóż myśliwski grawerowany jest zawsze udamy prezentem. Ręcznie robiony nóż finka jest wykonany z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego (Cervus Elephus). Poroże jest bardzo trwałym, funkcjonalnym i pięknym materiałem.

Nóż finka myśliwska to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego oraz dziewczyny, jest idealny również dla fanów survivalu i bushcraftu. Nóż z poroża jest idealnym połączeniem surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża.

PERSONALIZACJA: Nóż myśliwski grawerowany, każdy z naszych produktów możesz spersonalizować grawerowanym napisem.

 

Kute noże noże myśliwskie ręcznie robione noże grawerowane noże z grawerem , nóż z rogu, nóż myśliwski kuty ręcznie robione noże myśliwskie

Wymiary:

Długość ostrza: 13 cm

szerokość : 2,5 cm

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów