Produkty

Nóż Ostry Kieł

270.00 zł

Dobry wybór doświadczonego myśliwego to: profesjonalny nóż z poroża. Nóż myśliwski finka  „OSTRY KIEŁ” ze specjalnym grawerem na powierzchni stalowego ostrza. Nóż myśliwski z poroża jelenia wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej użytej jako materiał ostrza, co znacznie pomaga w utrzymaniu czystości noża i utrzymaniu go w dobrym stanie przez lata.
Dbałość o najmniejsze detale sprawia, że ​​nóż myśliwski poroża wyróżnia się na tle innych. Ręcznie robiony nóż myśliwski przeznaczony jest wyłącznie do ciężkich prac! Nie ma wątpliwości, że grawerowany nóż myśliwski zawsze będzie świetnym prezentem. Ręcznie robiony nóż Finka wykorzystuje jako materiał naturalne poroże jelenia szlachetnego (Cervus Elephus).

Jeśli chodzi o mężczyzn, każdy facet chciałby otrzymać w prezencie nóż myśliwski; nadaje się również dla chłopaków, mężów, ojców i myśliwych. Nawet dziewczyny, które są fanami survivalu i bushcraftu, uznają ten ręcznie robiony przedmiot za interesujący!
Personalizacja: Do każdego naszego produktu masz możliwość personalizacji poprzez wygrawerowany napis.

 

Ilość
Opis produktu

EKSKLUZYWNY PRODUKT PREMIUM

SKÓRZANY FUTERAŁ GRATIS!!!

Profesjonalny nóż z poroża dla prawdziwego mężczyzny. Nóż finka myśliwska. Nóż myśliwski "Ostry Kieł” posiadana na ostrzu wyjątkowy grawer trawiony w stali. Nóż myśliwski z poroża jelenia posiada ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej co w znacznym stopniu pomaga utrzymać nóż w czystości oraz w dobrym stanie przez długie lata. Nóż myśliwski z poroża został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół.  Nóż myśliwski handmade jest dedykowany do najcięższych prac!!. Nóż myśliwski grawerowany jest zawsze udamy prezentem. Ręcznie robiony nóż finka jest wykonany z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego (Cervus Elephus). Poroże jest bardzo trwałym, funkcjonalnym i pięknym materiałem. Nóż finka myśliwska to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego oraz dziewczyny, jest idealny również dla fanów survivalu i bushcraftu. Nóż z poroża jest idealnym połączeniem surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża.

PERSONALIZACJA: Nóż myśliwski grawerowany, każdy z naszych produktów możesz spersonalizować grawerowanym napisem.

 Kute noże noże myśliwskie ręcznie robione noże grawerowane noże z grawerem , nóż z rogu, nóż myśliwski kuty ręcznie robione noże myśliwskie

Wymiary:

Długość ostrza: 13 cm

szerokość : 2,5cm

Każdy z noży jest wykonany indywidualnie przez rzemieślnika, a każde poroże jest inne i niepowtarzalne, dlatego zamówione noże mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz odcieniem koloru rękojeści.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów