Produkty

Nóż Ostry Kieł

270.00 zł

Profesjonalny prezent dla prawdziwego meżczyzny. Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego ,jest idealny również dla fanów surwiwalu.

  • SKU:NOk
  • Kategoria: Noże
Ilość
Opis produktu

SKÓRZANY POKROWIEC GRATIS!!

Profesjonalny prezent dla prawdziwego meżczyzny. Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego ,jest idealny również dla fanów surwiwalu.

Ostrze noża myśliwskiego posiada wyjątkowy grawer, przedstawiający WILKA. Nóż z poroża został wykonany solidnie i z dbałością o szczegóły.  

Nóż z grawerem Wilka jest dedykowany do najcięższych prac, ostrze noża jest wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Ręcznie wykonana rękojeść noża myśliwskiego Ostry Kieł jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus )zakończona stalą nierdzewną.

Poroże jest bardzo trwałym funkcjonalnym i pięknym materiałem.

Rękojeść z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski  Ostry Kieł z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

Długość ostrza: 13 cm

szerokość : 2,5cm

Każdy z noży jest wykonany indywidualnie przez rzemieślnika, a każde poroże jest inne i niepowtarzalne, dlatego zamówione noże mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz odcieniem koloru rękojeści.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów