Produkty

Nóż Zbójnicki

860.00 zł

Ekskluzywny nóż ze stali damasceńskiej klasy premium

Skóżany Futerał GRATIS!

Ostrze noża ZBÓJNICK wykonane jest z profesjonalnej stali damasceńskiej, która jest ręcznie kuta z 61 warstw stali VG10. Ta procedura tworzy wzór mozaiki, . Ostrze myśliwskie z poroża zostało wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Kuty nóż jest w stanie wytrzymać długi czas dzięki hartowaniu na poziomie około 59HRC. Ostrze ze stali damasceńskiej przeznaczone jest do najcięższych prac. Ręcznie wykonane ostrze noża myśliwskiego / Noża Zbójnika składa się z naturalnego poroża jelenia szlachetnego (Cervus Elephus) z różą na końcu.

Każdy nóż jest wykonany przez rzemieślnika, a każde poroże jest niepowtarzalne i inne, dlatego zamawiane noże mogą nieznacznie różnić się kształtem i kolorem rękojeści.

Ilość
Opis produktu

EKSKLUZYWNY PRODUKT PREMIUM NÓŻ ZE STALI DAMASCEŃSKIEJ

.SKÓRZANY POKROWIEC GRATIS!! Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego! Ostrze noża myśliwskiego ZBÓJNICK jest wykonane z profesjonalnej stali damasceńskiej ręcznie kutej z 61 warstw stali VG10 taki proces nadaje ostrzu mozaikowy wzór który jest certyfikatem noży wykonanych z legendarnej stali damasceńskiej. Nóż myśliwski z poroża został wykonany bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Nóź zbójnicki bardzo długo zachowuje ostrość dzięki hartowaniu  wysokości około 59 HRC

Nóż ze stali damasceńskiej jest dedykowany do najcięższych prac. Ręcznie wykonana rękojeść noża myśliwskiego / Noża Zbójnickiego jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus ) zakończona różą (końcowa część poroża). Nóż z poroża jelenia dopasowuje się do kształtu dłoni, idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski z poroża jest idealnym połączeniem  surowej stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

  • Długość ostrza: 12,5 cm
  • szerokość : 3cm

PERSONALIZACJA: Nóż myśliwski grawerowany, każdy z naszych produktów możesz spersonalizować grawerowanym napisem. Każdy z noży jest wykonany indywidualnie przez rzemieślnika, a każde poroże jest inne i niepowtarzalne dlatego zamówione noże mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz odcieniem koloru rękojeści.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów