Produkty

  • Promocja

Nóż Zbójnicki

860.00 zł 690.00 zł

Profesjonalny prezent dla prawdziwego mężczyzny. Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego jest idealny również dla fanów surwiwalu.

  • SKU:NZb
  • Kategoria: Noże
Ilość
Opis produktu

Profesjonalny prezent dla prawdziwego mężczyzny. SKÓRZANY POKROWIEC GRATIS!!

Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego jest idealny również dla fanów surwiwalu.

Ostrze noża ZBÓJNICKIEGO jest wykonane z profesjonalnej stali damasceńskiej  kutej z 61 warstw stali VG10 co nadaje ostrzu mozaikowy wzór prowadzący do jego wyjątkowego charakteru. Nóż z rękojeścią z poroża został wykonany bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Noż zbójnicki bardzo długo zachowuje ostrość dzięki wysokiemu hartowaniu. 

Nóż myśliwski jest dedykowany do najcięższych prac. Ręcznie wykonana rękojeść noża myśliwskiego / Noża Zbójnickiego jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus ) zakończona majestatyczą różą (końcowa część poroża). Rękojeść z poroża  dopasowuje się do kształtu dłoni idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowego majestatu stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

  • Długość ostrza: 16 cm
  • szerokość : 3,5cm

Każdy z noży jest wykonany indywidualnie przez rzemieślnika, a każde poroże jest inne i niepowtarzalne dlatego zamówione noże mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz odcieniem koloru rękojeści.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów