Produkty

Nóż Zbójnicki

860.00 zł

Profesjonalny prezent dla prawdziwego mężczyzny. Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego faceta, chłopaka, męża, ojca, myśliwego jest idealny również dla fanów surwiwalu.

  • SKU:NZb
  • Kategoria: Noże
Ilość
Opis produktu

Profesjonalny prezent dla prawdziwego mężczyzny. SKÓRZANY POKROWIEC GRATIS!!

Nóż myśliwski to najlepszy prezent dla każdego!

Ostrze noża ZBÓJNICKIEGO jest wykonane z profesjonalnej stali damasceńskiej  kutej z 61 warstw, stali VG10 co nadaje ostrzu mozaikowy wzór prowadzący do jego wyjątkowego charakteru. Nóż z rękojeścią z poroża został wykonany bardzo solidnie i z dbałością o szczegóły. Noż zbójnicki bardzo długo zachowuje ostrość dzięki  hartowaniu. 

Nóż myśliwski jest dedykowany do najcięższych prac. Ręcznie wykonana rękojeść noża myśliwskiego / Noża Zbójnickiego jest stworzona z naturalnego poroża Jelenia Szlachetnego ( Cervus Elephus ) zakończona różą (końcowa część poroża). Rękojeść z poroża dopasowuje się do kształtu dłoni, idealnie współgrając z ruchami ręki. Nóż myśliwski z rękojeścią z poroża jest idealnym połączeniem  surowej stali z naturalnym pięknem poroża. 

Wymiary:

  • Długość ostrza: 12,5 cm
  • szerokość : 3cm

Każdy z noży jest wykonany indywidualnie przez rzemieślnika, a każde poroże jest inne i niepowtarzalne dlatego zamówione noże mogą nieznacznie różnić się od siebie kształtem oraz odcieniem koloru rękojeści.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY NÓŻ!

Aby spersonalizować swój nóż, uzupełnij formularz. Wybierz z rozwijanej listy rodzaj rękojeści.
Jeśli chcesz zamówić dodatkowo grawer na rękojeści wybierz opcję “tak”, a następnie w polu poniżej dodaj tekst, który będzie umieszczony na rękojeści.
Możesz spersonalizować osobno każdy zamówiony egzemplarz.

Polecane produkty

Unikalne wykonanie

ręcznie robione unikaty

Pasja

pasja tworzy profesjonalizm

Na życzenie

personalizacja produktów